Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Dünyanın nefes alabilmesi ve gelecek nesillere sağlıklı bir doğanın teslim edilebilmesi için günümüzde atıklar konusunda bilinçli olunması gerekiyor. Atık olarak ifade edilen birçok madde aslında ayrıştırılarak tekrar kullanıma uygun hale getirilebiliyor. Özellikle hurda adı ile ifade edilmekte olan bazı araç gereçler hem maddi anlamda geri dönüş kazandırırken hem de geri dönüşüme geçerek doğanında korunmasına destek oluyor. Velimeşe hurdacı arayışınızda ise Engin Geri Dönüşüm firmamızdan destek alarak sizde doğanın korunmasına destek olurken aynı zamanda ederinde fiyatlandırmanın yapılması ile birlikte maddi kazancı da elde etmenin avantajını yaşayabilirsiniz.

Hurda Satışının Faydaları

Hurda olarak ifade edilen araçlar, fabrikalar ya da daha küçük ölçeğe sahip olan çeşitli gereçlerin satışı ile birlikte doğaya büyük bir katkı sağlayabilirsiniz. Bahçenizde ya da evinizde bulunan bu hurda eşyaları satarak maddi fayda elde etmeniz de mümkün.

Engin Geri Dönüşüm firmamız alüminyumdan demire kadar birçok farklı hurdayı yerinde teslim alıyor. Velimeşe hurdacı firmaları arasında yerini alan Engin Geri Dönüşüm uzman kadromuz ve yılların deneyimi ile size hizmet sunmaktayız.

Hurda alımlarında miktara bakmaksızın hizmet sunan firmamız doğanın korunmasına destek olmanın yanı sıra ülke ekonomisine de katkı sağlayarak üretim ağı için önem taşıyan birçok maddenin geri dönüşmesine de yardımcı oluyor. Sizde hurda olan araç gereçleri ya da fabrika ve buna benzer olan büyük hurdalıklarınız için firmamız ile iletişime geçerek gerekli olan hizmeti en iyi şekilde alabilirsiniz. Bu hizmeti alırken doğaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunmanın da ayrıcalığını yaşamanız mümkün.

Hurda Alımları Nasıl Yapılır?

Evlerde ya da işyerlerinde bulunan miladını tamamlamış olan çeşitli araç gereçler, kablolar, araçların yanı sıra kullanımı sona eren fabrika, atölye gibi alanların ayrıştırılarak tekrar doğaya kazandırılması işlemine yer açarak fayda elde edebilirsiniz. Ederinde fiyatlandırma konusunda uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Geri dönüşüm işlemleri ve hurda alımları ile ilgili olarak tüm belgelere sahip olan Engin Geri Dönüşüm firmamız aynı zamanda irtibatta geçmeniz ile birlikte tüm hurda alımlarını da yerinde yapıyor.

Hurda alımları işleminde küçük ya da büyük ölçekli alımlar için gerekli olan tartım ve fiyat eder hesabı yapıldıktan sonra anlaşmanın sağlanması ile birlikte alım gerçekleşir. Akabinde teslim alınan hurdalar ya da hurdalıklar fabrikamızda ayrıştırılarak geri dönüşüme uygun olan tüm ürünler farklı alanlarda kullanıma kazandırılıyor.

Doğamızın nefes alabilmesi ve gelecek nesillere daha sağlıklı daha temiz bir dünyanın teslim edilebilmesi için tüm geri dönüşüme uygun olan atıkların ayrılarak gerekli firmalara teslim edilmesi son derece önemlidir. Engin Geri Dönüşüm olarak 1990 yılından günümüze kadar geri dönüşüm işlemleri ile birlikte doğaya büyük katkı sunarken aynı zamanda ülke ekonomimize de destek olmanın kıvancını ve mutluluğunu da yaşıyoruz.