Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Doğamızın kendini yenilemesi ve atılan çöplerin toprak içinde tamamen yok olması son derece uzun zamanlara denk gelirken ayrıca bu zaman içinde kullanılan toprak ise canlılara da zarar vermektedir. Bunun yanı sıra doğa içinde yaşamını sürdüren canlılarda atılan çeşitli atıklar ile de zarar görebiliyor. Çevrenin temiz tutulması, doğanın ve canlıların korunmasının yanı sıra insan sağlığının da tehdit altına girmemesi için geri dönüşüme uygun olan araç, gereç ve çeşitli malzemelerin çöpe ya da çevreye değil geri dönüşüm firmalarına ulaştırılması gerekir. Geri dönüşüm firmalarına ulaşımı sağlanan bu atıklar tekrar kullanılabilecek olan ham maddeye dönüştürülür.

Çorlu geri dönüşüm firmaları arasında bulunan işletmemiz Engin Geri Dönüşüm demirden kroma, plastikten kâğıda kadar tüm hurda ve atıkların geri dönüşümü için çalışıyor. Firmamız yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekte olup konusunda uzman olan ekibimiz ile yerinde hurda ve atık alımlarını gerçekleştiriyoruz.

Çorlu Engin Geri Dönüşüm Firması

Çorlu geri dönüşüm firmaları içinde bulunmakta olan Engin Geri Dönüşüm firmamızın sunduğu hizmetler ile hem çevreye hem de ülke ekonomimize katkı sağlıyoruz. Çevrenin atık ve hurdalardan temizlenmesine destek olmanın yanı sıra doğanında ve doğada bulunan canlılarında zarar görmesinin önüne geçiyoruz. Daha temiz bir dünyanın yeni nesillere aktarılmasında önemli bir görevi üstlenmiş olan firmamız tüm faaliyetlerini de yasalara uygun olarak gerçekleştiriyor.

1990 yılında faaliyette geçen Engin Geri Dönüşüm yılların deneyimini uzman kadrosu ile sizlere sunuyor. Tüm hurda ve atıkların alımını büyük ya da küçük ölçekli alım olarak nitelendirmeden yerinde yapan firmamız doğanın temizlenmesinin yanı sıra ülkemize de geri dönüşen ham madde sağlayarak ekonomi açısından da önemli bir işleve yer veriyor.

Evinizde ya da iş yerinizde bulunan hurda ya da atıkları sizde Engin Geri Dönüşüme vererek bu katkıyı sağlayabilirsiniz. Sadece küçük ölçekli alımlar değil aynı zamanda fabrika, atölyeler gibi birçok taşınamaz durumda olan hurdalıklarında da alımını yapıyoruz. Söküm işlemlerini gerçekleştiren firmamız böylelikle bu atıllarında ham maddeye dönüşmesine destek oluyor. Fiyatlandırma da ise en son belirlenen skalaya göre işlem yapılır.

Geri Dönüşüme Destek Ver Doğa Nefes Alsın

Geri dönüşüme her bilinçli bireyin destek vermesi gerekir. Böylelikle hem yaşadığımız dünya hem de gelecek nesle aktaracağımız dünyamız temiz olur. Topraktan havaya ve suya kadar tüm doğanın etkilendiği bu atıkları geri dönüşüme kazandırarak tekrar farklı uygulama alanlarında kullanıma açılmasına destek olabilirsiniz. Geri dönüşüme destek olarak doğanın nefes almasını sağlarken aynı zamanda yeşilin korunmasını sağlayabilir ve canlılarında zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz.

Engin Geri Dönüşüm küçük ya da büyük tüm hurda ve atıkların alımında yerinde alıma yer açarak sizlere avantaj sağlıyor. Firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.