Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Birçok farklı atık geri dönüşüme işlemleri ile tekrardan kullanıma uygun olan hammaddeye dönüştürülebiliyor. Özellikle bu atıkların çöp olarak değerlendirilmeyerek geri dönüşüme sunulması hem doğanın hem de ülke ekonomisinin desteklenmesi anlamına gelir.

Fabrika, inşaat ve şantiye hurdası gibi atık durumda olan büyük ölçekli olan hurda alımlarında ise Engin Geri Dönüşüm ile irtibatta geçerek satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra küçük ölçekli olan tüm hurda ve atıkların geri dönüşümü içinde firmamızdan destek almanız mümkün. İnşaat ve şantiye hurdası olarak ifade edilen hurda ve atıklar içinde birçok farklı geri dönüşüm içeriği bulunuyor. Demirden nikelle bakırdan kâğıda ve kroma kadar uzanan bu liste içinde plastiklerde yer alıyor. Bu malzemelerin geri dönüşüme kazandırılması ise son derece önemlidir. Bu sebep ile inşaat ve şantiye alanlarının hem temizlenmesi hem de bu alanda bulunan atıkların geri dönüşüme kazandırılması için Engin Geri Dönüşüm firmamız ile irtibatta geçerek hurdalarınızın dönüşmesine destek olabilirsiniz.

Her Atık Çöp Değildir

Atık olarak ifade edilen bazı malzemeler geri dönüştürülerek kullanıma uygun olan hammaddeye dönüşebiliyor. Bu sayede doğanın bu atıklardan temizlenmesi sağlanırken aynı zamanda bu atıklar sebebi ile toprağın kirlenmesinin de önüne geçilmiş olur. Bunun yanı sıra bu atıkların hammaddeye dönüşümü ile de doğanın korunması mümkün oluyor. Her atığın çöp kabul edilmemesi ve geri dönüşüme uygun olan tüm maddelerin mutlaka geri dönüşüme gönderilmesi gerekir.

Engin Geri Dönüşüm firmamız 1990 yılından bu yana geri dönüşüme uygun olan tüm atıkları toplayarak gerekli işlemlerden geçirip hammadde ihtiyacının karşılanmasına destek oluyor. Konusunda uzman ekibi ile hizmet vermekte olan firmamız tüm hurda ve atık alımlarında belirlenen son fiyat skalası ile alım işlemini gerçekleştirir.

Engin Geri Dönüşüm ile Doğaya ve Ekonomiye Destek Olun

Yılların deneyimi ile hizmet sunan firmamız hem doğanın korunmasında hem de ülke ekonomisine katkı sağlanmasında faaliyetlerine devam ediyor. Taşınamaz durumda olan fabrika ve benzeri birçok atıl durumda olan yerleşkelerin sökümünü de gerçekleştiren firmamız aynı zamanda küçük ölçekli olan plastik, kâğıt, kablolar, cam gibi tüm atıklarında geri dönüşümünün gerçekleşmesi için atıkların yerinden alıyor. Sizde doğanın korunmasına destek olmak ve bunun yanı sıra ülke ekonomisine de yardımcı olmak için geri dönüşüme uygun olan atıkları çöpe değil geri dönüşüme verebilirsiniz.

Geri dönüşüme kazandırdığınız hurdalarda da belli oranlarda uygulanan fiyatlandırmalar ile satıştan da gelir elde etme şansınız bulunuyor. İnşaat ya da şantiye gibi alanlarda bulunan hurda ve atıkların yerinde alımına da yer açan firmamız aynı zamanda iş yeri veya evinizde bulunan tüm hurdaların alımını da gerçekleştiriyor. Hemen firmamız ile iletişime geçerek hurda ve atıklarınızı tekrar kullanıma uygun hale dönüştürmek için satabilirsiniz.