Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Çevremizin temiz olması, doğamızın ve doğamıza bulunan canlıların korunması için bizlere büyük görevler düşüyor. Bunların başında ise geri dönüşüme uygun olan hurda ve atıkların asla çöpe atılmaması yer alıyor. Geri dönüşümü mümkün olan atıklar asla çöp değildir. Bu malzemeler ayrıştırılarak tekrardan ham madde olarak kullanılabilir. Bunun için sizlere destek olan firmamız sadece küçük ölçekli hurda ve atık alımlarında değil aynı zamanda hurda fabrika sökümü ve buna benzer olan yerleşkelerin söküm işlemlerinde de destek oluyor.

Yılların deneyimi ile geri dönüşüm sektöründe faaliyet göstermekte olan Engin Geri Dönüşüm firmamız küçük ölçekli olan hurda ve atıklarınızdan büyük ölçeklilere kadar tüm alımları yerinde gerçekleştiriyor. Uzman ve deneyimli kadromuz tarafından alınan hurda ve atıklarımız firmamız içinde ham madde dönüşümü için ayrıştırılıyor. Bu ayrıştırılma işlemi sonrasında ise artık ham madde oluşumuna geçir yapılarak kullanılmış olan tüm malzemelerin tekrardan kullanılabilmesi için ekonomiye geri kazandırıyoruz.

Hurda Fabrika Alımı Nasıl Yapılır?

Hurda ve atıl durumda olan kullanımı son bulmuş olan çeşitli taşınamaz yerlerin satışı ile birlikte geri dönüşümü mümkün hale geliyor. Hurda fabrika sökümü işlemi için öncelikle alım için Engin Geri Dönüşüm firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kullanılamayacak durumda olan fabrika, atölye ve buna benzer tüm yerleşke ve araçların yerinde söküm işlemlerini yerine getiren firmamız doğaya zarar veren ve çevreyi kirletenlerin temizlenmesini sağlar. Bunun ile beraber kullanımı mümkün olmayan fabrika ve buna benzer tüm araç ve gereçlerinde tekrardan ham madde olarak geri kazanılmasına da destek oluyor.

Hurda fabrika, atölye ve buna benzer yerlerin alım işlemi için uzman ekibimiz yerinde tespit yaparak ederinin belirlenmesini sağlar. Anlaşmanın tamamlanmasının akabinde ise söküm işlemi başlatılır. Söküm işleminde tüm çıkarılacak olan madde ve metaller ayrıştırılarak kendi yerlerine gönderilir. Bunun sonrasında ise ham madde oluşum işlemine geçilir. Böylelikle de atıl durumda olan birçok araç, gereç ve buna benzer yapıda ekonomiye geri kazandırılmış olur.

Engin Geri Dönüşüm Yerinde Alım

Engin Geri Dönüşüm firmamız 1990 yılından günümüze kadar faaliyetlerini sürdürmekte olup sizlere kaliteli hizmeti sunuyor. Çevrenin atıl ve hurdalardan temizlenmesini sağlarken aynı zamanda doğanında zarar görmesinin önüne geçen Engin Geri Dönüşüm aynı zamanda ülke ekonomimiz için oldukça önemli olan ham madde temininin de gerçekleştirilmesinde rol oynar.

Engin Geri Dönüşüm firmamız konusunda uzman ve deneyimli olan ekibimiz ile büyük ya da küçük diye ayırt etmeksizin tüm hurda ve atıkların alımını yerinde yapar. Bedellerinin ödenmesinde ise yürürlükte olan son fiyat uygulamasına yer açılır. Yasalara uygun olarak gerçekleştirilecek olan işlemlerde birçok farklı geri dönüşüm maddesi özen ile alınarak gerekli olan işlemlerin yapılabilmesi için firmamıza ulaştırılarak tekrar kullanıma uygun hale getirilir.