Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Engin Geridönüşüm, 1990 yılında aktif bir ekiple hizmet sunmak üzere İstanbul Hadımköy’de kuruldu. Profesyonel bir hizmet anlayışı çerçevesinde sürdürdüğümüz çalışmalarımız, 2010 yılında Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde, Veliköy/Ulaş’ta açtığımız ikinci şubemiz ile ivme kazandı. Artık daha donanımlı, daha aktif ve daha dinamik bir ekiple hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Demir, çelik, bakır, kurşun, sarı hurda, krom, nikel, alüminyum gibi metal atıkları uzman ekiplerimizde yerinden teslim alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bu sayede doğal kaynakların tükenmesini önlüyor ve hurda metallerin yeniden kullanılmasına aracılık ediyoruz. Miktarı ne olursa olsun, Trakya’nın her yerinden hurda metal alımı yapıyoruz. Hurda metalleri değerinde alıyor ve ekonomiye yeniden kazandırıyoruz.

Ekonomiye son derece verimli bir katkıda bulunan geri dönüşüm faaliyetleri sadece kısa vadede değil, uzun vadede de verimliliğini koruyor. Geri dönüşüm faaliyetleri yeniden kullanılabilen, değerlendirilebilen kaliteli atıkların hem çöpe karışmasını ve kirlenmesini engelliyor, hem de doğadaki hammaddelerin büyük bir hızla tükenmesini engeller. Firmamız geri dönüşüm çalışmalarının yanı sıra hurda metal ayırma hizmetleri de sunmaktadır.

Aynı zamanda kullanım ömrünü tamamlamış olan fabrikalar ve tesisler de profesyonel ekiplerimiz ve son teknoloji donanımlarımız ile sökülüyor. Hurda metaller ayrıştırılıyor ve yeniden kullanılmak üzere ekonomiye kazandırılıyor. Engin Geridönüşüm olarak tüm hizmetlerimizi yasalar çerçevesinde sunuyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörümüzde gerekli tüm belgelerimiz mevcuttur. Hurda ithalat ve ihracatı, ekipman ve personel hizmeti de sunmaktayız. Daha detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.