Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Doğamızın korunabilmesi günümüz ile başlar. Günümüzde bilinçli olmak gelecek hem temiz bir doğada yaşamamızı sağlarken hem de gelecek nesillere de aynı temiz doğanın teslim edilmesi için önemlidir. Hurda ve atıkların geri dönüşüme kazandırılması hammadde ihtiyacının da elde edilmesini sağlarken aynı zamanda doğanında korunmasına destek olur.

Hurdacı Çorlu firmaları arayışınızda Engin Geri Dönüşüm firmamızdan destek alabilirsiniz. Yerinde alım yapan firmamız tüm hurda ve atık malzemelerin satın alınması işlemini gerçekleştirirken aynı zamanda metallerin ve malzemelerin ayrıştırılması sonrasında hammadde dönüşümünü de sağlar. Doğamızın korunmasına destek olmanın yanı sıra hammadde ihtiyacının da elde edilmesi ile ayrıca ekonomimize de yardımcı olan bir uygulama işlemine yer veriyoruz.

Çevre ve doğanın kirlenmemesi, temiz toprak ve havayı elde etmenin yanında daha az tahribatın gerçekleşmesine destek olan firmamız sadece ağaçların ve suyun değil tüm doğada yaşayan canlılarında korunmasına bu anlamda destek oluyor.

Çorlu Hurda Alım İstasyonu, Engin Geri Dönüşüm

Hurdacı Çorlu arayışınızda hurda alım istasyonu olan Engin Geri Dönüşüm firmamız ile irtibatta geçerek destek alabilirsiniz. İnşaat ve şantiye hurdalarından taşınma olan fabrika ve benzeri yerleşkelerin söküm işlemlerine kadar uzanan geniş bir listeye sahip olan firmamız aynı zamanda oldukça küçük ölçeğe sahip olan hurda ve atık alımlarını da yerinde gerçekleştiriyor.

Doğanın ve çevrenin korunmasına destek olabileceğiniz hurda ve atık satışı ile aynı zamanda sizde belli oranda sunulacak olan geliri elde etmenin de avantajını yaşayabilirsiniz. Sadece çevre korunması değil aynı zamanda ülke ekonomisi için önemli olan hammadde teminin sağlanmasında rol oynayan hurda ve atık satışı ile beraber ülkemiz için olduğu kadar dünyamız içinde önemli bir adım atmanın da ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Engin Geri Dönüşüm Hurda Alımı

Engin Geri Dönüşüm firmamız demir, krom, çelik, bakır, plastik, alüminyum, kâğıt gibi her türlü geri dönüşüme uygun olan malzemelerin alımını gerçekleştiriyor. Ev ya da iş yerinizde bulunan tüm hurda ve atıklarınızı geri dönüşüm firmamız ile irtibatta geçerek satabilirsiniz. Engin Geri Dönüşüm firmamız hurda ve atık alım işlemlerinde yasalara uygun olan uygulamalara yer veriyor.

Konusunda uzman olan ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerimizi 1990 yılından günümüze kadar sürdürmekteyiz. Tüm hurda ve atık alımları sonrasında ayrıştırma işlemine yer açılarak hammadde üretim için malzemeler ayrılır. Böylelikle kullanıma uygun olarak hazırlanacak olan hammadde ihtiyacı da belirlenen işlemler ile elde edilmiş olur. Sizde bu uygulamaya yer açarak hem çevremize hem de ülke ekonomimize destek olmak isterseniz tüm geri dönüşüme uygun olan hurda ve atıklarınız için bizim ile irtibatta geçebilirsiniz.

Hurda ve atıklar ile ilgili olarak firmamız ile irtibatta geçmeniz durumunda büyük ya da küçük ölçekli, taşınır ya da taşınmaz olan tüm alımları yerinde gerçekleştiririz.