Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Çevreye atılan ya da kullanılmadığı için kaderine terk edilen birçok farklı atık çevreye büyük zararlar vererek geleceğimizi de tehlikeye atıyor. Kâğıt ya da karton olarak ifade edilen ve anında çöpe atılanların bir tonu tam on yedi ağacın kurtulmasını sağlarken aynı zamanda ekonomiye de büyük katkı sağlar. Bunun yanı sıra metallerin geri dönüşümü ise birçok avantajı hem ülkeye hem de doğaya kazandırıyor. Hurda atıklarınızı geri dönüşüme kazandırarak sizde doğamıza ve ekonomimize katkı sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ hurdacı firmaları arasında bulunan İşletmemiz Engin Geri Dönüşüm hurda atıklarınızı yerinden alarak size de piyasa fiyatları ile orantılı olan ödemeyi gerçekleştirir. Engin Geri Dönüşüm firmamız 1990 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup hurda alımları sonrası geri kazanıma destek olarak doğaya ve ekonomiye katkı sağlamayı sürdürüyor.

Engin Geri Dönüşüm ile Yerinde Hurda Alım

Tekirdağ hurdacı firmaları içinde bulunan firmamız hurda atıklarınızı yerinde alıyor. Büyük ya da küçük ölçekli olan tüm alımlar için hizmet veren firmamız aynı zamanda ederinde fiyatlandırma yaparak atığınızdan gelir elde etmenize de destek oluyor.

Yıllın deneyimi ile hizmet sunan firmamız aynı zamanda konusunda uzman olan ekip ile hizmetlerini sürdürüyor. Hurda ve atıklar ile ilgili olarak firma müşteri temsilcisi ile irtibatta geçerek satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Engin Geri Dönüşüm olarak sadece taşınabilir değil taşınamaz durumda olan fabrika ve benzeri yerleşkelerinde tüm sökümlerini yaparak metal ayrışımını da gerçekleştiriyoruz. Kullanılmayan bu tür taşınmazların satışı içinde firma ile irtibatta geçerek fiyatlandırma talebinde bulunabilir ve satışı da anında gerçekleştirebilirsiniz.

Engin Geri Dönüşüm yasalara uygun olarak alım işlemlerini gerçekleştirerek güvenli bir satışı da sizlere sunar.

Hurda Satışı Nasıl Yapılıyor?

Evinizde ya da iş yerinizde maddi bir değeri olmayan ve kullanımı artık imkânsız olan çeşitli demir, alüminyum, çelik, bakır, nikel, krom, sarı hurda gibi birçok metal alımınız Engin Geri Dönüşüme satabilirsiniz. Bu metallerin ayrışımını yaparak kullanıma geri kazandıran firmamız bu sayede hem doğaya hem ekonomimize hem de sizlerin bütçenize katkı sağlıyor.

Hurda ve atıkların alımlarında yerinde teslimatı yapan firmamız aynı zamanda taşınmaz olan çeşitli fabrika ve benzeri yerlerin alımlarını da gerçekleştiriyor. Firma müşteri temsilcileri ile irtibatta geçerek araç gereçlerden kablolara kadar tüm hurda atıklarınızın satışını gerçekleştirebilirsiniz. Yasalara uygun olarak hizmeti sunan Engin Geri Dönüşüm fiyatlandırma konusunda da son fiyat skalasından yararlanarak işlem yapar.

Doğaya ve ekonomiye katkı sağlarken gelecek nesillere de temiz bir dünya bırakmak için sizde tüm hurda ve atıklarınızı geri dönüşüme teslim edebilirsiniz. Günümüze ve geleceğimize yapacağınız bu yatırım bugün bizlere fayda sağlarken gelecekte ise birçok nesle yarar sağlayarak avantajı tüm dünyaya sunacak olan bir uygulamadır. Hemen iletişime geçerek hurda satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.