Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Sarı metal materyallerin yeniden kullanıma kazandırılması için faaliyetlerini sürdüren firmamız, sarı hurda alım satımı için en doğru adrestir. Hurdaların değerinde ve yerinde alımı için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz en kısa sürede belirttiğiniz yere ulaşarak hurdaların alımı çalışmasını tamamlayacaktır. Tüm Trakya bölgesinde sarı hurda alım satım faaliyetlerimiz mevcuttur.

Miktarı ne olursa olsun sarı hurda alımı için bizi arayabilirsiniz. Hurda metallerin yeniden kullanıma kazandırılması için ayrıştırma, yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama, sevk etme faaliyetleri de sunuyoruz. Aynı zamanda sarı hurda ihtiyacınızı en uygun fiyatlar ile birlikte karşılamak için de Engin Geridönüşüm doğru adres! Özellikle inşaat sektöründe kullanılan sarı hurda ihtiyacınızı da firmamızdan karşılayabilirsiniz.

Pek çok farklı sektörde kullanılan sarı metaller tükenebilen doğal hammaddelerdir. Bu nedenle tercihinizi yeniden kullanılabilen metal hurdalardan yana kullanarak siz de gelecek nesillere hammaddelerin aktarılmasına büyük bir katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca sarı hurda alımı fiyatları çok daha makul seviyede olduğundan metal ihtiyacınızı daha düşük rakamlarla karşılayabilirsiniz.