Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Tüm tesis ve fabrikalar bir süre sonrasında kullanılamaz duruma gelir. Artık kullanım ömrünü tamamlamış olan fabrikalar ve tesislerin sökülmesi ise bambaşka bir uzmanlık alanıdır. Atış durumda olan fabrika ve tesislerin sökülmesi için Engin Geridönüşüm tecrübelerine güvenebilirsiniz. Bizimle hemen iletişime geçebilir ve fabrika sökümü çalışmalarına derhal başlamamızı sağlayabilirsiniz.

Ömrünü tamamlamış olan fabrika ve tesis sökümü bu alanda uzmanlaşmış personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Metal ya da geridönüşüm özelliği olan tüm parçalar türüne, sınıfına göre ayrıştırılır ve preslenerek depolarımıza sevk edilir. Bu sayede metal materyallerin yeniden kullanılabilmesi ve ekonomiye kazandırılması mümkün olmaktadır. Sadece sökülmüş fabrikalarda metallerin ayrıştırılması ve preslenmesi için de çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Tüm metaller için yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama, sevk etme çalışmalarımız mevcuttur. Aynı zamanda hurda metal alım satımı faaliyetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Hurda metallerin yerinde ve değerinde alımı için tecrübelerimize güvenebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Tüm faaliyetlerimiz Trakya bölgesinin tamamı için geçerlidir. Bizi hemen arayın.