Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Oldukça sert bir yapıya sahip olan nikel zor oksitlenen metal materyallerden biridir. Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeniyle rahatlıkla geridönüşümle yeniden kullanıma hazır hale getirilebilir. Dayanıklı ev aletlerinden uçak imalatına, otomobil üretiminde medikal cihaz imalatına kadar pek çok üretim sektöründe nikel malzemeden faydalanılır.

Hemen her parlak yüzeyin kaplamasında kullanılabilen nikel aynı zamanda hurda metal materyaller arasında fiyatı en yüksek olandır. Firmamız tüm nikel hurdaları değerinde ve yerinde alıyor, en uygun fiyatla hurda nikel satın almanızı sağlıyoruz. Hurda nikel alım satım hizmetlerimizin yanı sıra yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama, sevk etme hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nikel hurda alımının ardından hurdaları ayrıştırarak istifliyor ve yeniden kullanım için uygun fiyatla satın almanızı sağlıyoruz. Geridönüşümle yeniden kullanıma kazandırılan nikel materyaller pek çok farklı sektörde kullanıma uygundur. Tüm Trakya bölgesinde hizmetlerimizin ve faaliyetlerimizin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Daha detaylı bilgi almak ve nikel hurdalarınızın değerinde, yerinde alımını sağlamak için hemen bizi arayabilirsiniz.