Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Demir, bakır, nikel, krom, sarı hurda gibi tüm metal madenleri ve materyalleri yerinde ve değerinde alıyoruz. Hurda alım satım faaliyetlerimiz tüm Trakya bölgesinde geçerlidir. Uzman personelimiz hurda statüsünde olan tüm madenleri yerinde alıyor ve ayrıştırarak depolarımıza sevk ediyor. Engin Geridönüşüm tüm madenlerin yerinde alınması için doğru adres!

Firmamız hurda ithalatı ve ihracatı faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Üretimlerinizde kullanmanız gereken hurda materyalleri uygun fiyatla temin etmek için de bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda hurda metallerin türüne ya da sınıfına göre ayrıştırılması, preslenerek depolanması için de profesyonel hizmetlerimizi sizin için de sunabiliriz. Tüm metallerin yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama, sevk etme çalışmalarımız mevcuttur.

Artık kullanılmayan, atıl durumda olan, ömrünü tamamlamış fabrika ve tesislerin sökümü çalışmalarımız da mevcut. Tüm Trakya bölgesinde gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarımız da son teknoloji ile donatılmış ekipmanlarımız ve uzman personelimiz ile çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Size daha detaylı bilgi verebilmemiz için bizi hemen arayın.