Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Metal hammaddelerin üretimi ya da doğadan çıkarılması son derece zahmetli ve zaman isteyen bir çalışmadır. Aynı zamanda bazı metal materyaller, tükenebilir kaynaklar olarak değerlendirilmelidir. Geri dönüşüm faaliyetleri ile hurda statüsünde olan metal materyallerin yeniden kullanıma kazandırılması çok büyük önem taşıyor. Her ülkenin ekonomisi için hurda toplama ve ayrıştırma son derece önemlidir.

Engin Geridönüşüm olarak hurda alım satım çalışmalarımızın yanı sıra yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama, sevk etme hizmeti de sunuyoruz. Tüm Trakya’da hurda toplama ve ayırma çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Demir, bakır, krom, nikel, alüminyum, sarı hurda toplama, ayırma, salımı ve satımı faaliyetlerimiz mevcuttur.

Hurda statüsünde olan metal materyallerin türlerine göre ayrıştırılması profesyonel ekiplerimiz tarafından sunulan hizmetler arasında yer alıyor. Aynı zamanda aynı türde olan metal materyallerin özelliklerine, sınıfına göre ayrıştırılması için de sunduğumuz hizmetlerden siz de faydalanabilirsiniz. Ayrıştırılan hurdalar depolarımızda muhafaza edilmekte ve yeniden kullanıma kazandırılmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın.