Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Engin Geridönüşüm olarak alım ve satım faaliyetlerinde bulunduğumuz demir, nikel, krom, alüminyum, sarı hurda, krom gibi hurda statüsünde olan metal materyallerin ithalat ve ihracat faaliyetlerinde de bulunmaktayız. Hurda ithalat ve ihracat faaliyetlerimiz kapsamında ülkemizde döviz girdisi olmasında da büyük katkıda bulunuyoruz. Her türlü hurda ithalatı ve ihracatı faaliyetlerimizde profesyonelliğe büyük önem veriyoruz.

Hurda alım satım sektöründe faaliyet göstermek için gerekli tüm belgelere sahibiz. Uzman ekiplerimiz ve son teknoloji ile donatılmış olan ekipmanlarımız, tüm hurda alım, satım, yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama, sevk etme, depolama çalışmalarımızı hızla tamamlamamızı sağlıyor. Hizmetlerimiz kapsamında ekipman ve personel desteği de bulunuyor.

Tüm hurda statüsünde olan metal materyalleri değerinde ve yerinde aldığımızı bilmenizi isteriz. Tüm çalışmalarımız Trakya bölgesinin tamamında geçerlidir. Tüm Trakya bölgesinde miktarı ne olursa olsun, hurda alım ve satım çalışması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda hurda ithalatı ve ihracatı faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için de bizi arayabilirsiniz.