Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Hurda alım, satım, yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama, sevk etme, depolama çalışmaları için ihtiyacınız olan ekipman desteğini ve personel desteğini firmamızdan talep edebilirsiniz. Son teknoloji ile donatılmış olan ekipmanlarımız ve iş makinalarımız yüksek performans özelliği ile ön plana çıkıyor. Hurda metal materyal üzerinde yapacağınız tüm çalışmaları kısa sürede tamamlamanızı sağlıyor.

Aynı zamanda her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan personelimiz, faaliyetlerinizde destek sunabilir. Alanında profesyonelleşmiş olan, deneyimli ve titiz bir çalışma prensibine sahip olan personel desteği için de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Personel desteğimiz de hurda metal alım, satım, yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama, sevk etme gibi çalışmalar için geçerlidir.

Sektörümüzde uzun yıllardır hizmet sunduğumuz her alanda uzmanlaşan firmamız tüm Trakya bölgesinde faaliyet göstermektedir. Ekipman desteğimiz ve personel desteğimizin yanı sıra çalışmalarımız hakkında da çok daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz. Aynı zamanda metal hurdaları değerinde ve yerinde toplamamız, kullanılmayan fabrika sökümü gibi alanlarda da faaliyetlerimiz devam ediyor.