Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Demir hurda alım satım hizmetlerinde çok uzun zamandır hizmet veren firmamız, tüm demir hurdaların yerinde ve değerinde alımını yapmaktadır. Demir, tüm dünya genelinde geri dönüşümü en çok yapılan metallerin başında geliyor. Tüm dünyada çeliğin % 50’den fazlası demirden üretiliyor ve tüm sektörlerde demir en çok ihtiyaç duyulan materyallerden biri haline geldi.

Ülkemizde de çeşitli sektörlerde büyük bir ihtiyaç haline gelen demir özellikle inşaat sektörünün bel kemiğini oluşturuyor. Demir ihtiyacınızı firmamızdan karşılayabilir ve geridönüşümü yapılmış olan demirleri kullanarak ayırmanız gereken bütçeden siz de tasarruf yapabilirsiniz. Aynı zamanda hurda demirlerin yerinde ve değerinde alımı için de firmamızı arayabilirsiniz.

Profesyonel ekiplerimiz tüm metal hurdaların yerinde alımını gerçekleştiriyor. Miktarı ne olursa olsun firmamızı arayabilir ve hurda metallerin değerinde alımını firmamızdan talep edebilirsiniz. Tüm Trakya bölgesinde hurda demir alım satımı faaliyetlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda hurda metal ayrıştırma, presleme, nakliye hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için hemen iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.