Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Bakır, geridönüşüm çalışmalarında en çok kullanılan materyallerden biridir. Pek çok sektörde kullanılan kıymetli hammaddelerden biri olan bakır hurda alım satım işlemleri için firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Bakır hurdaların değerinde ve yerinde alımı faaliyetlerimiz arasında yer alıyor. Miktarı ne olursa olsun, bakır hurda alımı için profesyonel ekiplerimiz tarafından sunulan hizmetlerden siz de faydalanabilirsiniz. 

Soyulmuş hurda bakır alımı için daha fazla ödemenize gerek yok. En uygun bakır hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyin. Tüm Trakya bölgesinden hurda alımı yapıyor, işleme, ayrıştırma, presleme, nakliye hizmetleriniz tüm Trakya bölgesine sunuyoruz. Satın aldığımız bakırlar firmamızın tesislerinde ayrıştırma işlemine tabi tutuluyor ve yeniden kullanıma sunuluyor.

Hurda bakır ya da soyma bakır ihtiyacınız için hemen bizimle iletişime geçin. Bakır, kablo üretimi başta olmak üzere pek çok sektörde kullanılan, son derece değerli materyallerden biridir. En iyi hurda bakırı bulmak için en doğru adres Engin Geridönüşüm! Bakır hurdalarınızın değerinde alımı ve hurda bakır ihtiyacınızın en düşük bütçe ile karşılanması için buradayız!