Engin Geri Dönüşüm
Yükleniyor...
Bize Ulaşın

Sanayi sektöründe, hemen her alanda son derece yaygın bir şekilde kullanılan alüminyum hurda alım satımı en çok yapılan materyallerden biri olma özelliği de taşıyor. İçecek kutularından offset matbaa hurdalarına, araç jantlarından makine hurdalarına kadar pek çok materyal geridönüşümle yeniden kullanılabiliyor. Engin Geridönüşüm olarak her türlü alüminyum hurda alım satım faaliyetlerimizi tüm Trakya bölgesinde gerçekleştiriyoruz.

Alüminyum hurdaların yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama, sevk etme, alım, satım hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz. Uygun fiyatla alüminyum hurda alımı için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz tarafından, alüminyum hurdalarınız yerinde ve değerinde alınır. Miktarı ne olursa olsun, hurda alımı için bizi arayabilirsiniz.

Alüminyum üretimi, hurda alüminyumun yeniden kullanıma kazandırılmasından çok daha maliyetli ve zahmetlidir. Bu nedenle söz konusu materyalin geridönüşümle ekonomiye kazandırılması çok büyük önem taşıyor. İşte bu noktada devreye giren firmamız atıl durumda olan hurda statüsünde alüminyum materyallerin alımını ve yeniden kullanıma kazandırılmasını sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.